Sprzedaż i montaż wykładzin, listew podłogowych, chemia posadzkarska.

Oferujemy wykładziny, obiektowe i domowe, renomowanych producentów, szeroką gamę wzorów i kolorów oraz różnorodne listwy wykończeniowe. Posiadamy materiały do ochrony i czyszczenia podłoży podłogowych oraz chemię posadzkarską.
Doradzamy w wyborze wykładzin oraz zapewniamy fachowy montaż.

Aktualności

O nas

Firma Handlowo-Usługowa „MARAND” istnieje od 2003 r.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty renomowanych producentów wykładzin elastycznych i tekstylnych,  chemię posadzkarską, produkty do ochrony i czyszczenia wykładzin oraz mineralnych sufitów podwieszanych.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w 2006 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi przygotowania podłoża i montażu wykładzin.


Bazując na doświadczeniu w zakresie kompleksowej obsługi klienta na rynku polskim, firma stawia na jakość i rzetelność swoich usług. Staramy się aby nasi klienci mieli pełny dostęp do informacji o interesujących ich produktach, oraz proponowanych przez nas usługach.


Dostarczamy i instalujemy posadzki elastyczne i tekstylne w obiektach użyteczności publicznej, m.in. szpitalach, szkołach, hotelach lub pomieszczeniach biurowych.


Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza inwestorów branży budowlanej, administratorów biur, projektantów, dyrektorów szkół i hoteli.


Zaletą naszej firmy jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klientów. Oferujemy szeroko zakrojoną pomoc w każdej fazie procesu powstawania projektu, aż do zakończenia jego realizacji.


Wszystkie oferowane materiały posiadają atesty, oraz niezbędne certyfikaty i klasyfikacje ogniowe. 

tworzenie stron webon.pl