Sprzedaż i montaż wykładzin, listew podłogowych, chemia posadzkarska.

Oferujemy wykładziny, obiektowe i domowe, renomowanych producentów, szeroką gamę wzorów i kolorów oraz różnorodne listwy wykończeniowe. Posiadamy materiały do ochrony i czyszczenia podłoży podłogowych oraz chemię posadzkarską.
Doradzamy w wyborze wykładzin oraz zapewniamy fachowy montaż.

Aktualności

Panele podłogowe PCV


Panele podłogowe PCV w korzystnej cenie!


Panele laminowane to rozwiązanie, które nie zdało egzaminu w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu? Wybierz panele podłogowe PCV, które łączą w sobie wyjątkową estetykę z praktycznością. To świetne rozwiązanie, po które sięgną także miłośnicy podłóg drewnianych.

Do domu i do biura

Panele podłogowe wykonane z PCV znajdują szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdzą się zarówno jako wykończenie podłóg w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i w biurach. Dostępne są w szerokiej gamie wzorów: począwszy od modeli imitujących drewno, a skończywszy na wzorach przypominających beton. A to wszystko w szerokiej gamie kolorystycznej. 

Praktyczność i wygoda

Podłogi drewniane czy wykonane z paneli laminowanych wymagały specjalistycznego czyszczenia oraz konserwacji. W przypadku paneli PCV, utrzymanie czystości jest znacznie łatwiejsze. Bez trudu usuniesz wszelkie zabrudzenia. Ponadto nie musisz martwić się o systematyczną renowację w przypadku, gdy dojdzie do powstania zarysowań czy innych uszkodzeń. 

Szybki i wygodny montaż

Panele podłogowe PCV to rozwiązanie, które wyróżnia prostota montażu. Produkty dostępne są w wersji standardowej (na klej) oraz w wersji click / lock, dzięki czemu instalacja staje się szybka i nieskomplikowana.

Zainteresowała Cię oferta na panele podłogowe PCV? Już teraz skontaktuj się z nami, by dokonać zamówienia. Panele oferujemy w atrakcyjnych cenach. 
Zapraszamy do współpracy! 


tworzenie stron webon.pl