Sprzedaż i montaż wykładzin, listew podłogowych, chemia posadzkarska.

Oferujemy wykładziny, obiektowe i domowe, renomowanych producentów, szeroką gamę wzorów i kolorów oraz różnorodne listwy wykończeniowe. Posiadamy materiały do ochrony i czyszczenia podłoży podłogowych oraz chemię posadzkarską.
Doradzamy w wyborze wykładzin oraz zapewniamy fachowy montaż.

Aktualności

2023-04-07 - Jaki rodzaj wykładzin sprawdza się na schodach?

 Wybór odpowiedniej wykładziny na schody może pomóc w przedłużeniu ich żywotności, a także poprawić bezpieczeństwo codziennego użytkowania. Podczas wyboru wykładziny na schody, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów, do których zalicza się m.in. parametry wytrzymałościowe materiału, jego wygląd, a także dodatkowe elementy, np. noski schodowe. Firma Marand z Michałowic koło Warszawy oferuje szeroki zakres usług związanych ze sprzedażą i montażem wykładzin obiektowych – w tym również wykładzin przeznaczonych na schody.

Czy wykładzina winylowa nadaje się na schody?

Dobrym wyborem okazują się wykładziny winylowe, których największa zaleta to przede wszystkim wytrzymałość oraz łatwość w czyszczeniu. Na rynku dostępne są również antypoślizgowe wykładziny winylowe, które pomagają w poprawie bezpieczeństwa podczas użytkowania schodów. Stanowią zdecydowanie lepszy wybór, aniżeli wykładziny dywanowe, które lepiej sprawdzają się na powierzchniach płaskich obiektów użyteczności publicznej. Wykładziny na schody Tapiflex Staris marki Tarkett to produkt przeznaczony do miejsc, gdzie występuje intensywne natężenie ruchu. Wykładzina dostępna w wielu wersjach kolorystycznych pozwala na dopasowanie do dowolnej aranżacji.

Dlaczego warto położyć wykładzinę na schody?

Najważniejszymi argumentami przemawiającymi za tym, by na schody położyć wykładzinę jest fakt, iż pozwala ona na przedłużenie żywotności i znacząco wpływa na poprawę bezpieczeństwa użytkowników. Często spotykane noski schodowe podkreślają krawędź stopnia, przez co ograniczają ryzyko przypadkowego potknięcia się. Popularne wykładziny winylowe stworzone są z materiału, który jest łatwy w czyszczeniu, przez co prościej utrzymać odpowiedni poziom higieny w miejscach codziennie uczęszczanych przez ludzi.

tworzenie stron webon.pl